Jak stać się liderem w Kielcach
Skuteczne strategie SEO

Pozycjonowanie Kielce

Zastanawiałeś się, dlaczego reklama w radio, tv, czy prasie jest tak mało opłacalna? Bo bombarduje ludzi, którzy rzadko są zainteresowani Twoimi produktami czy usługami.

W przypadku pozycjonowania stron realnie trafiasz do osób szukających konkretnego asortymentu lub usług. Ktoś, kto wpisuje frazę kluczową w Google, nie robi tego z przymusu tylko z potrzeby.

Potrzebą są nowe buty, ubezpieczenie na samochód czy informacje na temat pieczenia ciasta. Dlatego SEO jest skuteczne!

 

Pozycjonowanie lokalne vs globalne

Jeśli chcesz trafiać ofertą do konkretnych osób, musisz przede wszystkim rozwijać swoją stronę internetową. Kierując się branżą i potrzebami odbiorców możesz zyskać bardzo wiele.

Pozycjonowanie lokalne na Kielce, skieruje do Ciebie odbiorców z dość wąskiego regionu, w zależności od usług może to być dzielnica miasta, miasto lub nawet województwo.

W pozycjonowaniu globalnym walczymy o każdego klienta, niezależnie od kraju czy języka, jakim się posługuje.

Dlaczego tak jest? W SEO liczy się trafność i skuteczność pozyskiwania klientów. Jeśli jesteś mechanikiem z Kielc, nie chcesz klientów z drugiego końca Polski, jeśli jesteś fryzjerem z Bocianka z ograniczonym terminarzem, wystarczy Ci dobra reklam w internecie, zawężona tylko do kilku ulic bądź osiedla.

Pozycjonowanie sklepów Kielce

Kolejną strategią SEO jest walka o frazy kluczowe dla sklepów, które realnie sprzedają produkty, a nie tylko zwiększają widoczność. Wykorzystujemy tutaj metody pozycjonowania fraz long tail, które skutecznie podnoszą sprzedaż nawet w kilka miesięcy od startu kampanii.

Frazy long tail to frazy, które składają się z 3, a nawet 4 i więcej wyrazów, bardzo szczegółowo opisują produkt np. model czy rozmiar wraz z marką. Dzięki czemu omijamy osoby niezdecydowane, a przy tym walczymy z niską konkurencją.

Pozycjonowanie lokalne

Sprawdź jak to robimy w całej Polsce

Pozycjonowanie stron Kraków

Skuteczne seo dla największego miasta w małopolsce.

Pozycjonowanie Częstochowa

Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania dla Częstochowy.

© SEOStudioCK Kielce
Pozycjonowania stron internetowych i sklepów
HighLightStudio.pl © 2023