Skuteczna Agencja SEO

Pozycjonowanie ogólne - globalne

Rywalizuj z najlepszymi i wygrywaj!

Pozycjonowanie ogólne (globalne)

Jeśli Twojej firmie nie wystarcza rynek lokalny, musisz podnieść sobie poprzeczkę i sięgać po klientów z całego kraju!

Pozycjonowanie fraz ogólnych - najtrudniejsza strategia SEO - może pozyskać dla Ciebie zamówienia z dowolnego regionu Polski.

Dlaczego ta strategia jest tak skuteczna?

Ponieważ nie ograniczasz się do fraz regionalnych, sięgasz do największego rynku po klientów, którzy muszą zaufać Twojej marce i powierzyć Ci pieniądze.

Skuteczność pozycjonowania ogólnego

Ta strategia pozycjonowania jest skuteczna pod warunkiem, że dostaniesz się minimum do TOP10 - czyli pierwszej strony wyszukiwania Google. Proces ten jednak może trwać bardzo długo, a czasami może okazać się, że jest wręcz nieopłacalny.

Najważniejsze frazy kluczowe e-commerce już dawno są oblegane przez liderów branży, którzy pozycjonują swoje strony od dawna. Jeśli chcesz ich pokonać, musisz być skuteczniejszy, pracować nad pozycjonowaniem dłużej i lepiej.

Czy pozycjonowanie ogólne jest dla każdego?

Niestety nie. Rywalizacja z liderami branży często może okazać się nieskuteczna i pochłonąć masę pieniędzy.

Lepiej jest pozycjonować sklep pod kątem regionalnym oraz long tail. Te strategie pozycjonowania okażą się skuteczniejsze, szybciej zaowocują sprzedażą, a przede wszystkim pozwolą na zbudowanie siły domeny, budżetu marketingowego i doświadczenia w drodze do zdobycia ogólnych fraz kluczowych.

Kontakt

Potrzebujesz informacji? Napisz do nas!

© SEOStudioCK Kielce
Pozycjonowania stron internetowych i sklepów
HighLightStudio.pl © 2023