Zaufaj dobrej Agencji SEO

Pozycjonowanie w mapach Google

Pozycjonowanie wizytówki w mapach Google to idealny sposób, aby szybko zyskać klientów regionalnych

Pozycjonowanie w mapach Google

Skuteczne pozyskiwanie klientów z Google jest możliwe wtedy, gdy wykorzystujesz maksymalnie wyszukiwarkę.

Twoja strona musi być widoczna w każdym możliwym miejscu, tak więc wyniki organiczne (stricte pozycjonowanie), google Ads, czyli płatne wyniki za kliknięcie, a także dodatkowa opcja wyniki regionalne - czyli mapa w wynikach wyszukiwania.

Profil firmy w Google

Google udostępnia możliwość prowadzenia wizytówki firmy od bardzo dawna. Jest to opcja darmowa, wymagana jest rejestracja i potwierdzenie danych adresowych.

Profil firmy w Google to możliwość informowania klientów o opiniach i ocenach firmy, godzinach otwarcia, numerów telefonów itd.

Skuteczne pozycjonowanie w mapach

Cały proces pozycjonowania w mapach jest dość prosty. Musisz zadbać o to, aby Twoja wizytówka była prowadzona zgodnie z wyszukiwanymi frazami, czyli uzupełnianie wpisów, aktualności i galerii, ale również musisz zadbać o swoją stronę.

Wizytówka Google nie ma integracji ze stroną. Google samo powiąże je z Twoją witryną zgodnie z informacjami podanymi przez Ciebie w profilu.

Aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, profil musi być rozwijany bardzo strategicznie. Każdy wpis powinien być wprowadzeniem do informacji ze strony.

Kontakt

Potrzebujesz informacji? Napisz do nas!

© SEOStudioCK Kielce
Pozycjonowania stron internetowych i sklepów
HighLightStudio.pl © 2023